Kurumsal

Hayal Gücünüze Sınır Koymayın

Özal Ses Sitemleri

Hayatın Kalitesini Arttırıyoruz

ÖZAL Müzik Ses Haberleşme Güvenlik Sistemleri kurulmuş olduğu 1950 yılından itibaren Müzik, Haberleşme, Anons ve Güvenlik Sistemleri alanında farklı olabilmenin aşamalarını yaşamaktadır. Güvenilir ve Katılımcı bir yapıya sahip olması şirketimizin hızlı yükselişinin kaynağıdır.

  • Konusunda deneyimli genç kadrolarımızın mevcut olması

  • Bilgi ve deneyimle ulaşılan güven

  • Kaliteli ürünleri tedarik etmesi

  • Hızlı ve dinamik çalışma temposu

  • Güvenilir ve güler yüzle karşılanması

  • ÖZAL Müzik Ses Haberleşme Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.'nin farkını yansıtan güvenilir ve hızlı çalışma prensipleridir. Dikkatle uygulanan bu prensipler, siz değerli müşterilerinin artan ilgisi ile ayakta durmaktayız. Çeşitli firmalar ile çalışana ÖZAL Müzik Ses Haberleşme Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. tedarik ettiği çok sayıda ürünün Hatay genelinde pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimiz üretim ve gelişim teknolojisi ile dünya devleri arasında yer alan elektronik firmalarından tedarik ettiği modern teknolojiye uygun ürünleri ve sürekli kapasite artırım çalışmaları sayesinde Hatay'da elektronik pazarındaki güçlü yerini korumaya devam etmekteyiz. Hatay genelinde güvenilir ve hızlı kadrosu ile sizlerin desteği ile 21. yüzyıla taşımanın gururunu hep beraber yaşamaktayız

ÖZAL Müzik Ses Haberleşme Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti geniş satış ve sonrası ağlarıyla müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır...

Saygılarımla
Barış ÖZAL

Birçok şey kararların sonucudur; ama daha büyük sonuçlar, kararlılığın ürünüdür.

Küçük bir sermayenin büyük hedefleri ile 1950’te kurulan ÖZAL bugün zamanın ihtiyaçlarını sektörün gereksinimlerini karşılama konusunda güçlü bir refleks ile yoluna devam etmekte, ses, ışık ve zayıf akım, güvenlik, görüntüleme, sahne sistemleri alanında profesyonel hizmetin garantisi olmaktadır. Yenilikçi bir anlayışla hareket ederek, elektronik sistemler ve temsil ettiği markalar ile sürekli büyüyen ÖZAL, değişen ve çeşitlenen talepler doğrultusunda faaliyet alanını sürekli genişletmektedir. ÖZAL; Hatay Merkez ofisimiz proje tasarımı ve aktif satış ekibinden oluşan 35’i aşkın personeli ile hizmet vermektedir.

Gücümüz verdiğimiz profesyonel hizmetlerin ve memnuniyetin ürünüdür.

Tecrübe ve bilgi birikimi ile Özal, hizmet ağını her geçen gün genişletmekte; Türk Cumhuriyetleri’nde ve yurt dışında hizmet ve kalitesini sunmaktadır. Proje tasarımı, satış ve teknik servis hizmetleri vermekte daha birçok ülkede proje tasarım ve hizmetlerinde bulunmaktadır.

Her Zaman Sizinleyiz

Hatay genelinde güvenilir ve hızlı kadrosu ile her zaman büyümeye devam ediyoruz Türkiye’nin her yerinde hizmet ve kalitemizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın Garantisidir. Biz İşimizi Biliyoruz

Güvenilir ve Katılımcı bir yapıya sahip olması şirketimizin hızlı yükselişinin kaynağıdır. Alanında deneyimli genç kadrolarımızın mevcut olması ve bilgi ve deneyimle ulaşılan güven kaliteli ürün tedarik etmesi hızlı ve dinamik çalışma temposu ile tercih edilme sebebimizdir.

Özal, kurulduğu Günden Bugüne kadar kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Hizmet sonrası kalitemizle her zaman tercih ediliyoruz Teşekkür ediyoruz…